Fiber og stikledninger
Blød bund og insitu-støbning
Fundamenter & Anlæg
Transport
Kloak
Nedrivning

Organisation

Direktion

Mogens Jensen
Adm. direktør
Tlf. 40166756

mogens@jordbeton.dk

Kloak, jord og beton

Nedgravning af fiber og kabler

Thomas Danekilde

Seniorprojetktleder
Tlf. 40431501
thomas@jordbeton.dk

John Madsen

Entrepriseleder
Tlf. 40424537

madsen@jordbeton.dk

Nedrivning, affald og jord

Erik Andersen
Afdelingsleder for nedrivning
Tlf. 30942464

erik@jordbeton.dk

Administration

Søren Lundsgaard

Økonomichef

Niels Præstmark
Økonomi - administration
Tlf. 20305722

niels@jordbeton.dk

Dorthe Jensen
Kontor assistent
Tlf. 88737940

dorthe@jordbeton.dk

Lykke Vester Andersen
Teknisk assistent
Tlf. 88737945

lykke@jordbeton.dk

Garanti for kvalitet

Som alle andre kan Jord Beton og Anlæg lave fejl. Hvis det sker, springer vi de lange diskussioner over og får udbedret fejlene med det samme.

Men som en ekstra sikkerhed for vores kunder, leverandører og samarbejdspartnere er vi medlem af Dansk Byggeri, så der altid er mulighed for at gøre indsigelse over for vores arbejde.