Fiber og stikledninger
Blød bund og insitu-støbning
Fundamenter & Anlæg
Transport
Kloak
Nedrivning

Organisationsdiagram

Direktion

Mogens Jensen
Adm. direktør
Tlf. 40166756

mogens@jordbeton.dk

Kloak, jord og beton

Kenneth Hansen

Projektleder

mobil: 30 94 24 55

Mail: Kenneth@jordbeton.dk

Billede kommer senere

Dennis Christensen

Entrepriseleder

Mobil: 26 39 33 85

Mail: dennis@jordbeton.dk

Nedgravning af fiber og kabler

Thomas Danekilde

Seniorprojetktleder
Tlf. 40 43 15 01
thomas@jordbeton.dk

John Madsen

Entrepriseleder
Tlf. 40 42 45 37

madsen@jordbeton.dk

Nedrivning, affald og jord

Erik Andersen

Afdelingsleder for nedrivning
Tlf. 30 94 24 64

erik@jordbeton.dk

Administration

Søren Lundsgaard

Økonomichef

Niels Præstmark
Økonomi – administration
Tlf. 20305722

niels@jordbeton.dk

Billede kommer senere

Rikke Lilleskov Graugaard
Teknisk assistent
Tlf. 30 94 24 63

Rikke@jordbeton.dk

Lykke Vester Andersen
Teknisk Projektleder
Tlf. 30 94 24 62

lykke@jordbeton.dk

Garanti for kvalitet

Som alle andre kan Jord Beton og Anlæg lave fejl. Hvis det sker, springer vi de lange diskussioner over og får udbedret fejlene med det samme.

Men som en ekstra sikkerhed for vores kunder, leverandører og samarbejdspartnere er vi medlem af Dansk Byggeri, så der altid er mulighed for at gøre indsigelse over for vores arbejde.